Konavoska kronika
Petak, 03.07.2020

12 TURNIR KONAVOSKIH SELA  počinje u nedjelju 12.07. . Turnir otvaraju prošlogodišnji pobjednik Pridvorje i domaćini Ljuta . 

 

NEDJELJA 12.07.2020

20:00 A1 – A2 PRIDVORJE – LJUTA

21:00 A3-A4 ZVEKOS LOKOS - MOČIĆI

22:00 B1-B2 ZVEKOVICA – VITALJINA I ĐURINIĆI

23:00 B3-B4 OBOD - MIHANIĆI


 

Konavoska kronika
Četvrtak, 02.07.2020

GRUPE 12. TURNIR KONAVOSKIH SELA
 
 
GRUPA A
1. PRIDVORJE
2. LJUTA
3. ZVEKOS LOKOS
4. MOČIĆI
 
GRUPA B
1. ZVEKOVICA
2. VITALJINA I ĐURINIĆI
3. OBOD
4. MIHANIĆI I GABRILE
 
GRUPA C
1. POPOVIĆI
2. OMLADINAC
3. DUNAVE
4. DRVENIK
 
GRUPA D
1. MEĆAJAC
2. ZMAJ
3. DVD ČILIPI MLADI
4. BAČEV DO
 
GRUPA E
1. ČILIPI
2. JUG KOMAJI
3. PLUTAJUĆA MINA CAVTAT
4. LOVORNO I USKOPLJE
 
GRUPA F
1. DVD ČILIPI
2. PAVLJE BRDO I KARASOVIĆI
3. SOKOL DUBRAVKA
4. ZASTOLJE I TUŠIĆI

 

Konavoska kronika
Ponedjeljak, 29.06.2020

Završene su prijave za 12. TURNIR KONAVOSKIH SELA . Ove godine ćemo imati tri ekipe više nego prošle godine , znači 24 ekipe . Ove godine su nam nove ekipe : Zvekovica 2 , DVD Čilipi mladi , Povratnik i treći osvajač ovog turnira Jug Komaji te povratnici Lovorno i Uskoplje . Nažalost drugi osvajači ovog turnira , Hajduk iz Radovčića nakon lanjskog mučenja ove se godine nisu prijavili . Nadamo se da ćemo i njih opet dogodine gledati na turniru jer Radovčići imaju potencijala sa sastaviti ekipu .

Izvlačenje će biti u utorak 30.06. u 21:30 sati na igralištu u Ljutoj .
Budući da imamo prijavljene 24 ekipe , ove godine ćemo imati 6 grupa po 4 ekipe . Najboljih 6 ekipa po koeficijentima biti će nositelji , a ostale ekipe će se redom izvlačiti . U osminu finala idu iz svake grupe prve dvije ekipe i četiri najbolje treće ekipe .
Vidimo se u utorak na izvlačenju u Ljutoj , a sve službene informacije možete pratiti osim na ovoj stranici i na FACEBOOK profilu TURNIR KONAVOSKIH SELA .

 

Starije vijesti
Konavoska kronika
Srijeda, 24.06.2020
Nakon Čilipa idemo u...
Konavoska kronika
Utorak, 23.06.2020
Čestitke Krilanovićima na prvom a Komajima na drugom mjestu. Marku Trtomanu najboljem strijelcu, Mišu Rusu za hrabro srce, Konavokama i...
Konavoska kronika
Petak, 19.06.2020
U nedjelju se utakmice repasaža nastavljaju od 14 sati, dok su polufunala na rasporedu u 17,30 i 18,00 sati. Revijalna utakmica djevojaka je u 18,30...

Arhiva vijesti >>