mali nogomet
Ponedjeljak, 13.08.2007

Vaš kroničar se jutros našao u delikatnoj situaciji, naime trebao je svima onima koji sinoć nisu bili na finalu u Pridvorju dočarati jednu veliku predstavu. Neka mi oproste Niko Puljić(pobjedio u Francuskoj) i Zvonimir Deranja(zabio za pobjedu Libornua) ali još sam pod dojmom finala.Mislio sam citirat meštra iz Velog mista "a ća sam gušto judi moji" ali u zadnji momenat sam ugledo novine na stolu na kojima se traže naj brandovi u Hrvatskoj i ideja je pala.Nazvao sam i predložio zelenu menestru kao autoktoni konavoski brand.Da budem potpuno iskren, sinoć sam i profitiro jer sam po prvi put dobio sportsku okladu.U petak kada su se igrači Meštra Hendića pri 4:0 poigravali sa Pridvorjem mnogi su mislili da je uplata na Gvozdena,Atijasa i ostale siguran fix ali kada je sredinom prvog poluvremena Antunović napravio blok a Bratoš iz kornera lobom(to su vjerovatno negdje trenirali) pronašao Butigana onaj tko se imalo itendi u mali nogomet znao je da je to jednosmjeran put. Poravnavao je Bartul dva puta i vraćo meštra u život ali pizova na vagi je ponestalo.U jedninom trenutku kada su bili u prednosti(nakon promašenih penala Bokarice i Peraka) Donko čita Jarka, bravurozno brani i dava svoj udio pobjedi.Ipak ako smijem biti subjektivan svaka čast Donku,Bojanu (proglašen igračem turnira),Antunoviću(vjerovatno najbolja igra u životu) ali Grba je Nr 1.Teško se sjetiti utakmice koju je Gvozden završio bez datog gola a gvozdeni se i odmaro a Vlaho jedini sve minute ostao u igri.Šećer sam ostavio za kraj iako je trebao biti na samom početku.Milome želimo što skoriji oporavak ali posao trenera mu je zagarantiran kada god se odluči za to.Napomenuo bi i odlično suđenje posljednjih dana turnira te korektno navijanje publike.Na kraju za povijest: Pobjednici Pridvorja 2007.Miljak,Bratoš,Grbešić,Butigan,Antunović,Saulačić,Perak,Radonić,Bokarica,Bratičević,Županović i Čupić,trener Miličić,pomoćnici Bušković i Mihatović