Konavoska kronika
Četvrtak, 08.12.2011

Evo komletnog izvještaja za 8.odigrano kolo 1.ŽMNL istok! Odličan domaćin bila je ekipa Čilipa. Idemo redom: PONTA - ZMAJ (3:1)7:1 Milković x2,Mustajbašić x2,Braičević, Žanetić,Vrenko;Saulan.Nekompletne obje momčadi,Ponti se isplatilo doslijednost u trci i u pritisku na polovici suparnika,potpuno zaslužena pobjeda,Zmaju je ipak nedostajalo dosta kvalitetnih igrača.PRIDVORJE - HAJDUK (1:1)5:2,I.Kralj,H.Kralj,M.Puljić x2,I.Puljić;Rilović,Bendiš.Hajduk na susretu postigao dva pogotka,kao u prethodnim 7 kola,prvo poluvrijeme odigrao 1:1,ali su u tri minute primili 3 gola,što je Pridvorju bilo dosta za pobjedu.PLAT - DUBA (0:1)0:2 Gavrilica,Kalauz.Dobar i kvalitetan susretu u kome se moglo uživati,prvi pogodak je sretanje udarca od strane obrambenog igrača,a drugi na samom kraju susreta. S obzirom na viđeno,susret je mogao završiti i drugačijim rezultatom,sve pohvale igračima obje momčadi,treba poželjeti što više ovakvih susreta.TNT - CAVTAT (1:1)1:4 Rajčević;Vodopija,Daničić,Sukno,Njire.Momčad TNT izborio je nerješen rezultat u prvom poluvremenu,ali brža i rastrčanija momčad Cavtata dolazi do sigurne pobjede,kratka klupa TNT-a,iako su imali šanse za povoljniji ishod.BEBI PAPA - ČILIPI (1:0)1:1 Mostahinić;Miljanović. Susret lijep za gledat,rastrčane momčadi,dobro pozicijski u fazi obrane,šteta bi bila da je koja momčad izgubila,realan rezultat,falio je još koji pogodak,pogodak Bebi pape postignut je u 13.sekundi utakmice.DUNAVE - OMBLA (0:1)0:1Dilberović. Obje momčadi taktički vrlo zrelo odigrali susret,šteta je da nije bio još koji pogodak,ali za ovakve susrete je to normalno. Pobjeda pripala sretnijoj ekipi koja je veći dio susreta imala loptu u nogama i kontrolu utakmice.Utakmice ENKEL - JADRAN nema u izvještaju ali znamo da je utakmica završila pobjedom 1:3 za Ljućane,poluvrijeme je bilo 1:1,za Enkel strijelac je bio Vlahović,dok je Jadran došao do pobjede na krilima Astića.Na listi strijelaca vodi Gavrilica sa 17 pogodaka,slijede Pulić sa 10,Braičević 8,te Primić,i Rodić sa po 7.Za trofej fair play vodeće su ekipe Ombla,Hajduk i Duba dok su na dnu Pridvorje,Čilipi i Dunave.Večeras nemojte zaboravit sastanak u Popovićima u 19:00,plenum klubova 1.ŽMNL istok.