Povremeni prijenos od 16:30 Croatia -Metković
Nedjelja, 22.04.2012

Utakmicu u Gabrilima prati 30 tak gledatelja, vrijeme prohladno, crni oblaci nadvili su se nad Sv.Martin. Domaćin tradicionalno crveno-plavi, gost bijeli. 2' minuta 0:1 kardinalna greška obrane domaćin i Metković vodi. 14' 1:1 Bender je precizan sa 20tak metara. Croatia igra kontra vjetra ali pokazuje kvalitetu i prisutni gledatelji ne očekuju iznenađenje danas.20' nevjerojatno, gosti opet vode, prodor po boku, jak udarac niz vjetar stoper skreće loptu dovoljno da je Obradovic nemoćan. 22' Ivan Rezo poentira za opet poravnanje, totalno luda utakmica.Gotovo je poluvrijeme rezultatom 2:2,do kraja smo još zabilježili dvije odlične šanse danas boljeg Metkovića i jednu šansu Reza. U drugom poluvremenu domaćinov saveznik bit će vjetar tako da očekujemo od brzih napadača Croatie da iskoriste loš zadnji red gostiju. Inače Metković je danas ofenzivno jako dobar, po prikazanoj igri svakako se nebi moglo rec da je Metković posljednji u prvenstvu.48' goooool Pero Miletic, lijep udarac sa vrha šesnaesterca u "malu mrežicu" bravo Pero.52' iz igre izišli Miletić i Skurić a ušli Matic i Đurkovic.53' 4:2 Đurkovic zabija glavom na ubacaj Mostine. Trener Zadro izvrsno pogodio sa izmjenom.77' Ivan Rezo točan za 5:2, utakmica riješena. 80' nepotrebni nemiri na sredini terena. Sa par kartona sudac je riješio problem.80' izašao ozlijeđeni Zadro, ušao Obad. Utakmica je završila rezultatom 5:2,nakon turbulentnog prvog dijela drugo poluvrijeme pripalo upotpunosti domaćinu koji upisuje nove zasluzene bodove.