Konavoska kronika
Subota, 14.07.2012

LJUTA 2012: Big final: Cilipi - Omladinac!!!!!

U prvom polufinalnom susretu Omladinac je bio bolji od Grude 1:0 pogotkom Iva Cupica u prvom poluvremenu. Bio je to fantastično izveden slobodnjak naiskusnijeg igrača Omladinca. Prema riječima organizatora zasluženo pobjeda Omladinca. Gruda će u borbu ta broncu. U drugom susretu između Cilipa i Dubravke bolji Cilipi. Bila je to odlična utakmica 38 minuta a tada pojedinci potpuno gube glavu i dolazi do nezeljenih scena na terenu. Odlična utakmica u kojoj Cilipjani dolaze u vodstvo preko Pera Njire 3 minute prije kraja susreta(slika). Nedugo iza toga prvi crveni karton za Dubravku, pocrvenio je Dario Perak zbog naguravanja sa Mariom Maticem. Dubravka na samom kraju pokušava sa vratarom -igračem ali sve sto uspijeva je primit još jedan pogodak u svoju mrežu. Strijelac je bio Ante Resetar. Nakon gola oko suca Hasvicke se stvorila velika gužva gdje isti dijeli crvene kartone Mariju Maticu i Peru Skuricu(Cilipi) te Baldu Peraku( Dubravka).

Veceras je finalna večer koja će nam dat četvrtog pobjednika turnira Konavoskih sela. Vise o svemu na www.mnk-jadran.hr

Danas u 17:00 u Mlinima Plaža PASJACA ima drugi nastup na DL, protivnik je Cingrija.