Konavoska kronika
Ponedjeljak, 16.07.2012

Luka Čilipi odlično je odradila domaćinsvo divlje lige.Iako su valovi oko 13:00 sati bili veliki domaćin nije odustao,teren se dobro utegao,Periš se smjestio na stijene umjesto na brod i sve je bilo spremno za početak,prvi su na teren izišli Kamen mali i Palace,tijesna pobjeda Gospara koji su ovom pobjedom zauzeli 1.mjesto u skupini B. Montovjerna se lako obračunala sa Puntiželom dok je susret FUN-a i Špilje Dance riješen u prvih 5 minuta kada Dančari odlaze na velikih +5. Župnjani su trebali pobjedu od 3 razlike za prolaz dalje,jučer je to bila prilično nemoguća misija. Domaćin je počastio hranom i pićem sve sudionike jučerašnjih utakmica te tako polazao veliko gostoprimstvo koje se u okvirima divlje lige rijetko de viđa,bolje reći ne viđa se. bravo Čilipi.Igralo se treće kolo u skupinama A i B a evo i izvještaja:(divlja liga.hr)

skupina 'A', 3. kolo
Puntižela - Montovjerna 5:13
Kupalište Luka Čilipi/sudac: Nenad Periš.
PUNTIŽELA: Stijepo Car, Vicko Grkeš (1), Jurica Grbić (1), Ivica Kisić, Marijan Miličević, Boško Srijemsi, Marko Jovanović (1), Stijepo Majkovica, Marko Miloslavić, Marijo Mijoč (1), Maro Lubura (1), Robert Di Liddo, Matko Jakobušić, Nikola Grkeš.
MONTOVJERNA: Đuro Šturica, Mladen Vuličević, Matej Vuličević, Ivica Ruščić (2), Tomislav Bačić (3), Krešimir Vuletić, Antonio Milat (1), Robert Bender (1), Željko Margaretić (2), Branko Čučić, Miho Bobić (4).
Četvrtine: 1:5, 1:3, 1:3, 2:2.

Špilja '94 Danče - FUN H2O Mlini 8:6
Kupalište Luka Čilipi/sudac: Nenad Periš.
ŠPILJA '94 DANČE: Željan Radulović, Josip Zlošilo, Željko Bjelobaba, Maro Bjelokosić (1), Goran Milić (3), Jovica Radulović (1), Pero Gvozdenica (1), Hrvoje Ogresta, Tonći Popadić (2), Marin Kovačić.
FUN H2O MLINI: Ivo Žeravica, Drago Bego, Pero Miletić, Belmondo Gagro, Dario Paskojević (1), Andro Vlašić, Žarko Matičević (1), Nikša Masar, Amer Čamo (1), Vedran Kuzman (1), Ivan Buić, Nikola Matičević (2), Jakov Blašković, Nikola Miloslavić.
Četvrtine: 3:0, 2:2, 0:1, 3:3.

Poredak: 1. Špilja '94 Danče 9 bodova (27:19), 2. Montovjerna 6 bodova (27:19), 3. FUN H2O Mlini 3 boda (22:23), 4. Puntižela bez boda (19:34).

Skupina 'B', 3. kolo
Kamen mali - Palace 4:5
Kupalište Luka Čilipi/sudac: Nenad Periš.
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Niko Butijer (1), Mihajlo Vragolov, Vlaho Rajčević, Nikša Guljelmović, Goran Jerković, Denis Džanković (2), Nikša Vragolov (1), Josip Deranja, Dinko Guljelmović, Andrej Drobac, Srđan Subašić.
PALACE: Tomo Sjekavica, Đino Radić (1), Marijo Rašica (1), Pero Sjekavica, Toni Pavlić, Danijel Zonić (1), Jadran Bijelić (1), Haris Zelentrović, Tomislav Vuksanović, Ognjen Dabelić, Ivan Hrnić, Hrvoje Puh, Ervin Babić (1).
Četvrtine: 1:1, 2:3, 0:0, 1:1.

Luka Čilipi - Villa Šeherezada 5:0 (bb).

Poredak: 1. Palace 9 bodova (27:10), 2. Kamen mali 6 bodova (22:12), 3. Luka Čilipi 3 boda (10:17), 4. Villa Šeherezada bez boda (8:28).

Nažalost neodgovorni igrači Ville Šeherezade malo su pokvarili odličan dojam jučer sa Luke. Nedolaskom na utakmicu protiv domaćina pokazali su veliku neodgovornost i nered u svojim redovima, a mnogobrojnu publiku ostavili bez poslastice gledanja svojih igrača u službenom nastupu u divljoj ligi. Ovo je ipak glavni turnir i ovakve stvari se definitivno nebi smjele tolerirati.

Danas u 16:15 Pasjača u Šuliću zaključuje svoj ovogodišnji nastup u DIVLJOJ LIGI. Protivnik je Elita koja je već osigurala broj 1 u našoj skupini.Igrat ćemo bez prvih viola momčadi i svakako će više prilika dobit igrači sa manjom minutažom do sada.