Nedjelja, 02.12.2012

Rapsodija Bebi pape,Jadran unakazio Pontu,Duba sama na vrhu....

PLAT              -          PRIDVORJE              ( 1:0)             4 : 2

Suci:Robert Hausvićka,Frano Violić

1:0 Mato Brajković  12' ; 2:0 Josip Bjelopera  15' ; 3:0 Leo Pušić  17' ; 3:1 Ivo Kralj  18' ; 4:1 Mato Brajković  21' ; 4:2 Nikša Đurić  24' .

Bez opomena  ;       ak.pr.           / 2 – 3 /                 / 4 – 1 /

PLAT – Vlaho Stijepčević,Leo Pušić,Josip Bjelopera,Igor Žilić,Miljenko Meštrović,Nikša Kisić,Mato Brajković,Ivan Aerlić, - voditelj – Antun Katić.

PRIDVORJE – Paulo Đurić,Hrvoje Kralj,Pero Šiša,Ivo Kralj,Ilija Kapetanić,Ivan Pulić,Nikša Đurić,Matija Pulić,Ivica Obad , - voditelj – Pero Kapetanić .

Momčad PLATA 15,sekundi prije kraja poluvremena postiže pogodak za vodstvo,sredinom poluvremena podižu vodstvo na tri razlike,tada PRIDVORJE  igra sa „ pet“ igrača,što im donosi samo ublažavanje poraza. Razigranije i staloženije djelovao je PLAT,dok je PRIDVORJE u  ovom susretu igralo dosta sporije nego uobičajeno a posebno im je bio spor protok lopte kada su igrali sa „ pet „  igrača. Potpuno zaslužena pobjeda PLATA i pomak prema sredini tablice,PRIDVORJU prvi poraz u ovoj sezoni.

DUBA             -          HAJDUK         (0:0)              2 : 0

1:0 Marko Dadić   15' ; 2:0  Maro Kalauz  23' .

Bez opomena;                    ak.pr.       / 3 – 2 /                 / 3 – 1 /

DUBA – Dragan Palameta,Marko Grgurević,Vlaho Bego,Mario Telesmanić,Marko Dadić,Stjepo Gavrilica, Maro Kalauz,Maroje Kokanović,Nikola Bazdan, - voditelj – Đuro Vitković .

HAJDUK – Vlaho Pržić,Josip Srezović,Miho Kličan,Ivo Divizić,Srđan Rilović,Vlaho Koprivica,Pavo Koće, - voditelj – Pero Ljubić .

Izuzetno dobro odigrano od strane HAJDUKA,dobro namučili vodećeg na tablici,pobjedu osigurali na samom kraju susreta a zahvaljujući izuzetno raspoloženom vrataru. Na samom kraju prvog poluvremena Dragan Palameta sa dvije intervencije zadržava  nulu na poluvremenu,a u zadnje četiri minute sa tri prave bravure omogućuje DUBI da upiše još tri boda na svoj konto i  ostaju jedina neporažena momčad.

ZELENA  MENESTRA           -          OMBLA           (0:1)              1 : 3

0:1 Mihael Đuraš  9' ; 1:1 Ivica Antunović  16' ; 1:2 Mateo Čanić  23' ; 1:3 Mateo Čanić  24' .

Opomena : Nikša Miličić  5' ( ZELENA  MENESTRA )  / 2 /

Ak.pr.                    / 5 – 2 /                                    / 2 – 2 /

ZELENA MENESTRA – Dominik Miljak,Ante Bratoš,Ivica Antunović,Antun Šmanjak,Nikša Miličić,Bojan Butigan,Antonio Čupić, - voditelj  Luka Klaić .

OMBLA – Danijel Čizmić,Ivo Vlahušić,Mateo Čanić,Marko Ilić,Antun Bačić,Antonio Drašković,Mihael Đuraš.

Rastrčanija,brža i sa puno većim posjedom lopte OMBLA potpuno zasluženo pobjeđuje ZELENU MENESTRU koja je djelovala usporeno a posebno im je sporo išla lopta kada su zaigrali sa „pet“ igrača. U zadnjoj minuti prvog poluvremena OMBLA – Đuraš – nije realizirao udarac sa 10.metara, Miljak branio,a pobjedu je sa dva pogotka u dvije posljednje minute osigurao Čanić iako je i ZELENA MENESTRA imala prigoda koje nažalost nisu realizirali.

CAVTAT         -          ZMAJ              (1:1)              3 : 1

Suci:Neven Tomičić,Robert Hausvićka

0:1 Jurica Ljubenko  2' ; 1:1 Tomislav Vodopija  3' ; 2:1 Tomislav Vodopija  14' ; 3:1 Davorin Krešić  15'.

Opomene : Tomislav Miličević  14' ( ZMAJ )  / 3 / .

Ak.pr.                    / 2 – 5 /              / 2 – 3 /

CAVTAT – Aldin Sarić,Juraj Veraja,Jasmin Hasanović,Mario Jelavić_Mitrović,Almir Sarić,Davorin Krešić,Tomislav Vodopija,Niko Grbešić,Vlaho Radičević, - voditelj – Toni Mišić .

ZMAJ – Perica Srgota,Pero Saulan,Jurica Ljubenko,Ivica Bratičević,Mario Cvjetković,Tomislav Miličević,Matej Nađ,Alen Koretić.

Iako je momčad ZMAJA povela,igrači CAVTATA su rutinski odradili susret i potpuno zasluženo  bilježe još jednu pobjedu,uz nerealiziran udarac sa  10.metara.Momčad ZMAJA solidno odradi obrambeni dio ali nisu dovoljno opasni u fazi napada.

PONTA           -          JADRAN         (1:1)              1 : 5

0:1 Pero Monković  5' ; 1:1 Ivan Milić  8' ; 1:2 Pero Monković  14' ; 1:3 Luko Subašić  21' ; 1:4 Ivo Trković  23' ; 1:5 Mario Blažić  23'.

Bez opomena;      ak.pr.           / 1 – 1 /                 / 2 – 1 /

PONTA – Ivo Krilanović,Domagoj Sentić,Vedran Vrenko,Nikša Milković,Ivo Bogdanović,Ivan Milić,Ante Rešetar,Gustavo Linares,Denis Braičević, voditelj – Pero Milković.

JADRAN – Mato Vezilić,Pero Monković,Antun Astić,Antun Macan,Ivo Kovačević,Ivo Trković,Mario Blažić,Luko Subašić.

Pravi prvenstveni susret u kojem je prevagnula strpljivost i iskustvo. Do vodstva JADRANA od 3:1 u 21.minuti,izjednačen susret i pobjeda mogla poći na obje strane,a posebno su se istakli vratari obje momčadi. Kada je PONTA zaigrala sa „pet“ igrača,to je izgledalo dosta  konfuzno i sporo tako da nisu uspijevali probiti vrlo dobro postavljenu momčad JADRANA u obrani ,a ovi su brzim otvaranjem samo povećali vodstvo.

BEBI  PAPA              -          DUNAVE        (1:1)              7 : 4

0:1 Antun Primić  8' ; 1:1 Toni Mostahinić  8' ; 2:1 Niko Bratoš  14' ; 2:2 Joško Vuličević  14' ; 3:2 Niko Bratoš  18' ; 4:2 Niko Šapro  19' ; 5:2 Toni Mostahinić  19' ; 6:2 Toni Mostahinić  19' ; 6:3 Joško Vuličević  19' ; 6:4 Pero Vuličević  20' ; 7:4 Toni Mostahinić  24' .

Opomena : Jakov Prlenda  24' ( BEBI  PAPA  )        / 1 /

Ak.pr.                             / 2 – 3 /                                    / 1 – 2 /

BEBI  PAPA – Jakov Prlenda,Baldo Perak,Toni Mostahinić,Niko Bratoš,Niko Šapro,Boris Čupić,Ilija Marić,Ilija Saulović, - voditelj – Antun Bušković .

DUNAVE – Davor Čupić,Joško Vuličević,Antun Kokanović,Perica Pušić,Antun Primić,Pero Vuličević,Periša Klaić,Nikola Lasić.

Čudan susret interesantan za gledanje sa puno pogodaka. Prva dva vodstva i poravnanja su bila u istoj minuti  8. I 14. ,posebno treba istaknuti i 19.minutu u kojoj je postignuto čak četiri pogotka od toga tri BEBI  PAPA i jedan DUNAVE. Također još jedan kuriozitet je i četiri pogotka Tonija Mostahinića  ( u sezoni četiri pogotka na jednom susretu postigli Gavrilica – DUBA, Vlahušić – OMBLA, i Matija Pulić – PRIDVORJE ). Momčadi su bile podjednake do trenutka kada su DUNAVE odlučile igrati sa „pet“ igrača  i tu se pokazalo da nisu uigrani i precizni u dodavanju što su igrači BEBI  PAPA u potpunosti iskoristili.