Konavoska kronika
Utorak, 21.05.2013

Počinje sezona malonogometnih turnira. kao i svake godine start je u Mokošici:

UDRUGA  MLADIH  MOKOŠICA

Na terenu uz rijeku na kojem je navučen novi asfalt organizira se futsal turnir. Uplata po ekipi je 800,oo  kuna uz prijavu najmanje osam  a najviše dvanaest igrača. Prijave se mogu izvršiti na brojeve mobitela 091 729 5468  ili  095 552 7776.Uplate se vrše na prvom susretu ili na žiro račun udruge br. 2481000-1129000709. Nagradni fond je 22 000,oo kuna  ( I  mjesto  13 000,oo , II  mjesto  7 000,oo  ,   III  mjesto  2 000,oo kuna uz pokale i nagrade pojedincima ) .  Prijave se primaju do  Petka .24.svibnja, izvlačenje će se obaviti  u Subotu,25.svibnja, a početak turnira je u Nedjelju,26.svibnja,2013.godine.Susreti će se igrati 2 X 20 minuta sudačkog vremena,izvoditi će se peti akumulativni prekršaj sa deset metara,svaka momčad ima po jedan time-out po poluvremenu, ako susret završi neriješeno izvoditi će se po tri kaznena udarca,ako je i tada neriješeno do konačne pobjede kaznene udarce može izvoditi isti igrač,kao što se može mijenjati izvođač i vratar.