Konavoska kronika
Nedjelja, 16.03.2014

ENKEL U SMOKVICI PORAŽEN,FUTSAL CRVENI FANTASTIČNI;PAO ZMAJ

IZVOR:čilipi.net

Dunave su prvo poluvrijeme bile bolje od Omble, ali kad neiskoristiš šanse a sa druge strane je aktualni prvak gubiš utakmicu. Hajduk je u pozitivnom nizu, u ovom kolu je priredio iznenađenje kola pobjedom nad Pridvorjem uz četiri pogotka Pera Opušića. Niti Enkel nije postio ovaj vikend, u Popoviće dolaze bodovi od Zmaja. Bebi papa ne bi bila loša da se igra jedno poluvrijeme, ali kad rezultat krene u minus onda se teško vraću, ovaj put Plat je bio uvjerljiv. Igrao se i nekad veliki derbi Ponte i Cavtata, međutim Cavtat puno iskusniji dolazi do pobjede. Jadran je imao serviranu Zelenu menestru, 3:2 u zadnjoj minuti sa dva gola (ukupno u utakmici tri) Ivica Antunović donosi pobjedu svojoj ekipi.Čilipio su poraženi od Dube,iz kaznenog udara siguran je bio Kalauz.