Konavoska kronika
Ponedjeljak, 09.05.2016

Ponovno to nije bio vikend za sjećanje konavoskih klubova: Enkel i Slaven nisu otputovali za Žrnovo i Orebić, Konavljanin je poražen od GOŠK-a 0:1 a Croatia od Gusara u Kominu 3:2. Konavljanin je solidno ušao u utakmicu i kad je Mrđen isključen nakon petnestak minuta činilo se da će upisati bodove ali tada neshvatljiv pad u igri, Gošk koristi ponuđeno i Baldo Cicijelj zabija za, uspostavilo se konačnih 0:1. Nakon isključenja Tonija Miljanovića Konavljanin napokon počinje igrati kako zna, stvara prilike, pogađa stativu (Opušić) ali rezultat se ne mijenja. U Kominu vrlo slična utakmica, Gusar prvo poluvrijeme bolji (3:0), Croatia se budi, zabijaju Grbešić i Mostina a za nerješeno fali malo sreće.