(1:2) 4 : 4 / 7 : 6

Službene osobe ; suci – Robert Hausvićka , Anita Nenada ; delegat – Ivo Pavlić

GLADIUS – Srđan  Botica,Kristijan Šimunović,Mateo Vodopić,Matko Katičić,Joško Atijas,Maroje Brbora,Borna Tikvica,Joško Vuličević,Tomi Saltarić,voditelj – Ratko Jovović.

CAVTAT – Aldin Sarić,Denis Hasanović,Niko Grbešić,Davorin Krešić,Tomislav Vodopija,Vlaho Grbešić,Ivan Aerlić,Mihael Vojnić,Petar Vuličević,Boris Katić.

0:1 Denis Hasanović 4' ; 0:2 Niko Grbešić 12' ; 1:2 Matko Katičić 20'; 2:2 Mateo Vodopić 27' ; 2:3 Maroje Brbora 28' ( auto gol ) ; 3:3 Joško Atijas 28' ; 4:3 Matko Katičić 32' ; 4:4 Mihael Vojnić 33'                           ak.pr.                           / 2 – 3 /                                  / 3 – 3 /

Opomene ; Mateo Vodopić 30' ( GLADIUS ) prekršaj / 1 / ; Maroje Brbora 37' ( GLADIUS ) prigovor / 1 /  ; Niko Grbešić 40' ( CAVTAT ) prekršaj  / 1 /

Kazneni udarci ; Vlaho Grbešić – pogodak ; Maroje Brbora – pogodak ; Davorin Krešić – obrana vratara – Srđan Botica ; Borna Tikvica – pogodak ; Denis Hasanović – pogodak ; Mateo Vodopić – pogodak.

Više uzbudljiva i neizvijesna,nego kvalitetana utakmica,pobijednik dobijen raspucavanjem šesteraca. CAVTAT nešto bolji u prvom poluvremenu sa prednosti od dva pogotka,GLADIUS se spašava pogotkom u poslijednjoj minuti poluvremena. U drugom poluvremenu vrlo otvorena igra sa pregrštom prigoda s obje strane i vrlo dobrim vratarima,sredinom poluvremena u razmaku od šest minuta postignute pet pogodaka. U ruletu šesteraca uspiješniji GLADUIS toćnije njihov vratar Botica obranio udarac Krešića,za CAVTAT realizirali Hasanović i Vlaho Grbešić a za GLADIUS uspiješna sva trojica Brbora,Tikvica i Vodopić.