Konavoska kronika
Četvrtak, 17.10.2019

Duba slavila u Splitu

Split: Gladius - Duba 1:2 (1:1) Vlaho Bego i Mato Šimunović. U polufinalu treba na Murter a onda akoBogda u finalu Omiš na Grudi. Vaš administrator nema prave riječi za opisati ovaj uspjeh Dube nego ćemo citirati adnmina od AFCU:

U moru obveza koje su zadesile admine ove stranice zaboravili smo našim vjernim pratiteljima obznaniti da je AFCU u osmini finala kupa regije Jug izgubio od momčadi Duba Konavoska rezultatom 3:1. Duba Konavoska član je Županijske lige i ovo nam je, kako kaže trener Mandić, najteži poraz u povijesti kluba.

➡️ Poraz se ne može ničim opravdati jer je na put išao gotovo pa najjači sastav pa se sad posipamo pepelom jer prekasno javljamo. Jednostavno su nas domaćini nadigrali i održali nam lekciju. Na poluvrijeme se otišlo s 0:0, ali u drugom poluvremenu slijedi potop AFCU-a.

Čestitke domaćinima na odličnoj partiji i dobroj lekciji 👏🏻👏🏻👏🏻, a mi se još jače okrećemo domaćoj ligi.