mali nogomet
Četvrtak, 28.06.2007

GOŠK Mea Culpa je prvak Hrvatske u malom nogometu u konkurenciji juniora.Potpuno zasluženo te ovom prilikom čestitamo kao prvo Dubu Čikoru koji se nakon automobilističkih medalja evo okitio i ovim malonogometnim,zatim Peru Antoloviću katici za sve i na kraju ovoj izuzetno nadarenoj generaciji koju treba zadržat na okupu.Svi pokali su ostali u gradu tako je Šimunović najbolji strijelac turnira a Marinović igrač.O utakmici samo toliko da su se istrani odlično držali do tri minute prije kraja poluvremena,vodili 2:1 ali GOŠK ubaca u višu brzinu i na odmor se odlazi sa 4:2.Kada je Mato Šimunović u drugom dijelu pogodio za 5:2 fešta je mogla početi.Upaljene su bengalke(i alarm),i pjesma sa odlično popunjenih tribina(uprkos dobu od kupanja) a otvorena je i koja boca šampanja. Nova prilika za slavlje je danas kada se igra finale za kadete gdje osim domaćina nastupaju Petar Zagreb i Kijevo Knin.