Konavoska kronika
Ponedjeljak, 22.09.2008

Rat - Enkel 2:4. Da ova kronika ima podnaslov, glasio bi "pobjeda totalnog nogometa". U utakmicu smo ušli prilieno bojažljivo što s obzirom na kvalitetu terena i ne eudi. A kako rezultat može biti varljiv najbolje oslikava prvo poluvrijeme kada su domaaini svega tri puta prešli centar a postigli dva gola i uzdrmali vratnicu dok nama ništa nije ulazilo u gol. U drugom kreae tsunami te u eetiri minute (Saulaeia i Beželj 2) postižemo tri pogotka da bi Vojnia stavio toeku na i sa 11 metara (prekršaj na Saulaeiau). Naravno da veseli igra, pa i rezultat ali najviše veseli zajedništvo bez kojega se nebi mogli vratiti u utakmicu. Malo smo kasnije dinamovcima cijedili mast ali skupa se pjevala Bila boja do kasno u noa. Inaee pobjeda je posveaena Pero Kojanu kojemu želimo što brži oporavak i prikljueenje treninzima. Konavljanin je s mislima na kup poražen u Raštanama 3:0 ali iako je Viaan za petama, mi vijemo barjak. Slaven (0:0) se pomalo vraaa u utrku dok je najveae razoearenje Croatia (0:1) koja ima ozbiljne primjedbe na suce. Sokol je pobjedio Hajduk iz Vela luke (4:1) i dokazao onu staru da ne igraju imena nego igraei.