Konavoska kronika
Ponedjeljak, 06.10.2008

Uspješan vikend za konavoske klubove je iza nas. Osim Slavena svi su upisali pobjede ali krenimo redom. Konavljanin je ponovo na vrhu. Sve je bilo rješeno još u prvom poluvremenu nakon dvije odliene asistencije Stjepa Njire (2:0). Slaven su prije poeetka prvenstva stavjali u ulogu glavnog favorita za naslov ali nakon 0:3 u Prološcu ništa od toga. Ponovo je rano primljen prvi pogodak (u treaoj minuti) i više nije bilo pomoai. Croatia je napokon pokazala da nisu zaboravili igrati i na vruaem gostovanju u Orebiau uzela sva tri boda. Sokol je i dalje najugodije iznena?enje prvenstva a to je na svojoj koži osjetio i Metkovia (2:1). Enkel je bio slobodan a sada nas oeekuje derbi sa Omladincem Lastovo. Veterani Konavljanina su sa veteranima Mladosti iz Obrezine odigrali miroljubivih 0:0 a zabrinjava što je ovo vea eetvrta utakmica da nisu postigli pogodak. Treba napomenuti da su gosti sedmerostruki prvaci županijske lige i redovni sudionici završnice prvenstva Hrvatske za veterane. U drugom kolu malonogometne lige Konavle postignuti su sljedeai rezultati: Jadran - Jug 2:1 (Šubašia Macan - Beželj) , Vatrogasci - Stermasi 2:4, Pridvorje (I.Puljia 2,?uria i I.Kralj) - Ombla 4:6 Molunat (Brajkovia,Županovia) - Plat (Lasia 2) 2:4, Hvidra - Cavtat (Velemajstorski Kralj i Mr?en) 2:2 i Beby papa (na slici) - Duba 2:2 (Milieia 2 - Bego)